איך להתלבש בצורה אופיינית משקל עודף

כדי להיראות מסוגנן עם עודף משקל,נסה ללבוש שלושה. הגרסה הקלאסית של המעיל (או אפוד) + מכנסיים (חצאית) + חולצת טריקו הוא בטוח בכל מצב. אם תבחר חליפת צבעים ניטרלית, היא תשים גוון בהיר יותר. זכור עוד כלל אחד - עם דמות מלאה, לא למלא את החולצות שלך ואת צמרות בחצאיות או מכנסיים.


  1. כדי להיראות מסוגנן עם עודף משקל,נסה ללבוש שלושה. הגרסה הקלאסית של המעיל (או אפוד) + מכנסיים (חצאית) + חולצת טריקו הוא בטוח בכל מצב. אם תבחר חליפת צבעים ניטרלית, היא תשים גוון בהיר יותר. זכור עוד כלל אחד - עם דמות מלאה, לא למלא את החולצות שלך ואת צמרות בחצאיות או מכנסיים.

  2. עצות שימושיות - עם הידיים מלא, להימנע צמידים מנופחת. מתח ידיים גדולות ויפות עם כמה צמידים רזים או שטוחים.

  3. בחר כל מה שמושך חזותית את הדמות. זה שימושי במיוחד עקב גבוה. אין ללבוש נעליים עם ממברנות, הן מקצרות את הרגל.

  4. בקיץ, במיוחד בחופשה, אתה בהחלט מקבל טוניקה מתוך בד בהיר או רזה ג 'רזי. ללבוש את זה אחר הצהריים עם ג'ינס, ועל החוף, ללבוש ישירות על הדוכן.

  5. זכור את כלל הזהב של הקונה - הכל ותמידלמדוד מול המראה, מנסה להסתכל על עצמך מהצד. להזמין חבר לחנות לקניות, את הטעם שבו אתה בוטח. היא יכולה לראות את הניואנסים שלא שמת לב אליהם. יתר על כן, כל עצה של חבר לא יהיה מיותר.

  6. כדי להתלבש מסוגנן, צמרות על הרצועותלעזוב רק לחוף החוף ואת דרום חם. בעיר, עדיף לבחור חולצות עם שרוול קצר או מעט שרוולים כיסוי כי ויזואלית מרחיב את הכתפיים ומסיח את תשומת הלב מן החזה הגדול.

  7. היזהר בבחירת ג 'רזי. כל ג 'רזי רקום, עם ערימה, עם הספגה דקורטיבית של מיתרים תלויים או סרטים תמיד מוסיף קילוגרמים. עדיף לבחור בחשבונית חלקה. בגדים בשחור-לבן בטווח אחד יהיו אופציה שאין לטעות בה עודף משקל. אל תפחדו מצבעים בהירים, שהם יותר נוחים ומסוגננים ביום חם ושטוף שמש.

  8. בעת בחירת סגנון חדש, לא לשכוחקישוטים המרחיבים את הצללית. תן לזה להיות חרוזים ארוכים או צעיף. באופן כללי, עם דמות מלאה, לפעול על עיקרון של תמרון מסיח: כל מבטא מבריק מושך את העין באופן לא רצוני, ולכן, distracts מן האזורים בעיה. לפי אותו עיקרון, ללבוש דברים נועזים יותר בהירים כדי להדגיש את האזורים הרווחיים ביותר של הדמות, ולהיפך.

  9. בחירת דברים סרוגים, הקפד לעקוב אחרכך שהם לא מאוד להדק את החזייה לא נול מלמעלה או על הגב. כדי לעשות זאת, רצוי לבחור חזייה עם כוסות חלקות. אם יש לך מותניים דקים וחזה קטן, מלא רק ירכיים, אתה יכול להרשות לעצמך חולצה מונופוני בהיר. חצאית עדיף לבחור צללית מתלקחת מעט עשוי בד צבעוני עם דפוס גיאומטרי או מוטיבים טרופיים.

  10. רוחב וחתך של מכנסיים תלוי לחלוטיןתכונות של הדמות ואת הצמיחה שלך. עם צמיחה גבוהה מספיק ירכיים מלא, אתה יכול לבחור ישר, מכנסיים רחבים. עם זאת, הם לא ילכו אישה קטנה, כפי שהם לקצר את הרגליים.

אם התכונות של החוקה שלך שונות מהדימוי המודרני המקובל - אל ייאוש. לא כל כך מזמן, נשים מלאות היו ברמה של יופי, ומי יודע איך התמונה האידיאלית של אישה ישתנה בעתיד. עם זאת, אין צורך לחכות שזה יקרה. ההלבשה בצורה אופנתית במשקל עודף, אתה תהיה מושלמת גם בלי מתיש ולא תמיד בריא עבור דיאטות הגוף.

11 views0 comments