מדריך סריגו תקנון ותנאי שימוש

פרטי הרשמה וחשבון

אם הנך משתמש/ת בפרסום זה ופותח חשבון, את/ה אחראי/ת לשמירת הסודיות של החשבון והסיסמה שלך ולהגבלת גישה למחשב שלך, ואת/ה מסכים/ה לקחת אחריות על כל הפעילות המתבצעת בחשבון או באמצעות הסיסמה שלך. אם את/ה מתחת לגיל 18, תוכל/י להשתמש באתר רק עם מעורבות של הורה או אפוטרופוס. סריגו שומרת על הזכות לסרב אספקה לכל אדם או חברה, לסרב להעניק שירות, להשבית חשבונות, להסיר או לערוך תכנים או לבטל הזמנות לפי שיקול דעתה. אנו עשויים לשלב את המידע שאת/ה נותן/ת לנו עם מידע מחברות אחרות ולהשתמש בו כדי לשפר ולהתאים אישית את השירותים, התוכן והפרסום שלנו. זה גם יכול להיעשות על בסיס הדדי. ומעת לעת, אנחנו הופכים חלקים מרשימת הלקוחות שלנו לזמינים לחברות שנסרקו בתשומת לב, כך שהם יכולים לפנות אליך עם הצעות ומידע באמצעות דואר, טלפון, דוא"ל או בדרך אחרת. אם אינך רוצה ששמך ופרטי המשלוח יהפכו זמינים, אינך רוצה לקבל עוד את הקטלוג של סריגו או רוצה להעיר לנו על דיוור כפול, אנא התקשר/י אלינו אל הקו החם או שלח/י דוא"ל לmarketing@נקסט.com. סריגו  מחויבת לשמירה על הפרטיות שלך.

רשימת תפוצה

אנו עשויים לשלב את המידע שלך עם מידע שאנו אוספים מחברות אחרות ולהשתמש בו כדי לשפר ולהתאים אישית את השירותים, התוכן והפרסום שלנו. זה גם יכול להיעשות על בסיס הדדי. מעת לעת, אנחנו הופכים חלקים מרשימת התפוצה שלנו לזמינים לחברות שנסרקו בתשומת לב. 

משלוח

משלוח הביתה מתווסף באופן אוטומטי להזמנה  בנסיבות הרגילות, ההזמנה שלך תישלח בתוך 4-7 ימי עבודה, בכפוף לזמינות של המוצרים שהזמנת. זמני המשלוח עלולים להתארך עקב חגים מקומיים, חגים בריטיים וסופי שבוע ובעת מבצעים והנחות. חברת סריגו שומרת לעצמה את הזכות לתקן או לשנות את ההצעה למשלוח חינם בכל עת, אבל אנחנו מבטיחים להודיע ללקוחות לפחות 14 ימים מראש.

תקנוני הזמנת הצעה

משלוח חינם ותקנוני הצעות משלוח אחרים יישארו רכושו של מדריך סריגו הם אינם ניתנים להעברה ולא ניתן לשחזרם בכל צורה שהיא או לשלבם עם הצעה אחרת כלשהי.

החזרות

באפשרותך לבטל את הזמנתך ולהחזיר כל פריט שלא נעשה בו שימוש בתוך 28 ממועד קבלת הפריט/ים, ובכך תהיי/ה זכאי/ת להחזר כספי בגבוה המחיר ששולם עבור הפריטים (בתנאי שלא נעשה בהם שימוש). תוכל/י להחזיר פריטים . עלויות דואר/משלוח ישולמו על-ידי השולח ולא יכללו בהחזר כספי המונפק על-ידי נקסט.

דמי מכס למדינות שאינן חברות באיחוד האירופי

שימו לב שעל כל המשלוחים ליעדים מחוץ לUK, ייתכן שיוטלו מיסי ייבוא, שנקבעים ע"י מדינת היעד כשהמשלוח מגיע למדינתכם. כל המסים, האגרות, וכל חיוב אחר שנדרש כדי לשחרר את המוצר מהמכס, הם באחריות הלקוח. נא פנו למחלקת המכס שלכם להנחיות.

בעיות כלשהן

אם אינך מרוצה מההזמנה שלך או שיש לך שאלה הנוגעת למשלוח, צור/צרי איתנו קשר 

מחירים

כל המחירים המוצגים הינם מחירים במזומן, בשקלים (₪). אנו שומרים על הזכות לקבל או לדחות הזמנות, לדחות בקשות או להשבית חשבונות לאחר מסירת הודעה בכתב, בהתאם לשיקול דעתנו. בעת אישור ההזמנה אנו נבקש תשלום על הסכום כולו.

זמינות

כל ההזמנות למוצרים הן בכפוף לזמינות. במקרה של קשיי אספקה, ​​אנו שומרים לעצמנו את הזכות להחליף פריטים בעלי איכות וערך שווים. את/ה תקבל/י הודעה על תחליפים שכאלה כאשר תבצע/י את הזמנתך.

רפרודוקצית צבע

המעצבים של סריגו שמים דגש מיוחד על הצבעים המשמשים בקולקציות. המגבלות של רפרודוקציית צבע והגדרות הצבע האינדבדואליות של המסך שלך עשויות לגרום להבדלים קלים. ננקטו כל הפעולות הסבירות על מנת להבטיח כי התיאורים מדויקים. עם זאת, המפרטים עשויים להשתנות.

אספקה

אנו שומרים לעצמנו את הזכות לסרב להיכנס לחוזה עם כל אדם או חברה.


זכויותיך המעוגנות בחוק אינן מושפעות.

תשלומים בכרטיס אשראי paypal

אין באפשרותנו לקבל כרטיסי אשראי, האמורים לפוג בתוך חמשת הימים הבאים. פרטי כרטיס נבדקים ומאומתים על ידי צד שלישי ומוצרים נשלחים לאחר שהאישור התקבל. אנא שים לב שאנו לא מקבלים תשלומים מכרטיסים המשולמים מראש.

חוק

תנאי שימוש אלה יהיו כפופים ויפורשו בהתאם לחוק הישראלי. הצדדים כפופים בזאת לסמכות השיפוט של בתי המשפט הישראליים. כל החוזים יושלמו בשפה העברית .

סרגל מידות ביןלאומי

130ed35f-0f25-4e46-abe6-26f3ad71c5c4.jpg